Placi de retea (100)

Rank
Producator
Model
Evolutie pret
Pret produs
TP-Link TG-3468

TP-Link TG-3468

Placa Retea PCI-E mini 10/100/1000 Mbps Gigabit, 32bit, Realtek RTL8168B chipset, 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 port, Auto MDI/MDIX
D-Link DGE-528T

D-Link DGE-528T

D-Link DGE-528T Copper Gigabit Ethernet Adapter, PCI Bus 2.2, 32 Bit, 1000BaseT NWay Twisted Pair (RJ-45), Flow Control, WOL
D-Link DUB-E100

D-Link DUB-E100

Placa retea USB D-Link DUB-E100 10/100TX
Gembird NIC-R1

Gembird NIC-R1

Interfata PCI Viteza de transfer (mbps)10/100 Porturi (1 x rj,45)1 x RJ45 Lan boot Da Leduri auxiliare Da Functii led Link, Data Wake on lan Da Link Link direct catre pagina producatorulu
Intel EXPI9301CTBLK

Intel EXPI9301CTBLK

Categoria: Placa reteaInterfata PCI-ExpressPorturi 1 x RJ-45Tip mediu cablu reteaNumar bucati 1
TRENDnet TU2-ET100

TRENDnet TU2-ET100

Cod produs: TU2-ET100 Interfata: USBViteza de transfer: - Ethernet: 10Mbps/20Mbps (Half/Full Duplex),- Fast Ethernet: 100Mbps/200Mbps (Half/Full Duplex)Caracteristici: Embedded Buffers:,- 20KB SRAM for RX Packets buffering,- 8KB SRA
Intellinet Gigabit PCI Express Network Card 522533

Intellinet Gigabit PCI Express Network Card 522533

Cod produs: MHT522533 Interfata: PCIViteza de transfer: 10/100/1000 MbpsCaracteristici: Ethernet 10 Mbps (half duplex),Ethernet 20 Mbps (full duplex),Fast Ethernet 100 Mbps (half duplex),Fast Ethernet 200 Mbps (full duplex),Gigabit
EDIMAX Technology EU-4208

EDIMAX Technology EU-4208

Cod produs: EU-4208 Interfata: USBViteza de transfer: 10/100 MbpsCaracteristici: - Complies with USB 2.0/1.1 specifications,- Supports 10/100Mbps auto-negotiation,- Low power consumption in idle mode and low traffic conditions
EDIMAX Technology EN-9235TX-32 V2

EDIMAX Technology EN-9235TX-32 V2

Cod produs: EN-9235TX-32 V2 Interfata: PCIViteza de transfer: 10/100/1000 MbpsConectori: 1x RJ-45
D-Link DUB-1312

D-Link DUB-1312

Interfata USB Conectori 1x RJ-45
TP-Link UE200

TP-Link UE200

Interfata USB Conectori 1x RJ-45 Viteza
Asus USB-AC54

Asus USB-AC54

Placa de retea Wireless Asus AC1300, USB 3.0, 802.11 ac, 867MBpsInterfata: USB 3.0Viteza de transfer: 867 MB/sStandarde: 802.11 acFrecventa de operare: 2.4, 5 GHzSecuritate: WEP 64/128 bit ,WPA2-PSK ,WPA-PSK ,WPS
EDIMAX Technology EN-9320TX-E

EDIMAX Technology EN-9320TX-E

Edimax 10 Gigabit Ethernet PCI Express Server AdapterGarantie Persoana Fizica: 24Garantie Persoana Juridica: 24Interfata conectare la calculator: PCI-E x4Interfata conectare la retea: RJ45 - 1000MbpsWireless: NuAnt
ZyXEL NWA1123-AC v2 802.11

ZyXEL NWA1123-AC v2 802.11

NWA1123-AC V2 Business Porturi LAN 1 x 10/100/1000 Mbit/s Antena 2 x Interna Management Standalone AP mode SNMP CLI Dual BandGarantie Persoana Juridica: 24Garantie Persoana Fizica: 60Standard Wifi: 802.11acRata Tra
Ubiquiti Modul SFP+ UF-MM-10G, 2 bucati

Ubiquiti Modul SFP+ UF-MM-10G, 2 bucati

Modul SFP+ Ubiquiti UF-MM-10G, Pachet 2 bucatiTip: Modul SFPTip conectori: SFP+Conectori: 2 x LCRata de transfer: 10 Gbps SFP+Alte: Multi-Mode Fiber,TX Wavelength: 850 nm,RX Wavelength: 850 nm,Distanta: 300 m,Pachet 2 bu
D-Link DWA-131

D-Link DWA-131

Placa de retea Wireless D-LINK DWA-131, USB 2.0, NanoInterfata: USBStandarde: 802.11b/g/nSecuritate: WEP, WiFi Protection Access (WPA & WPA2), PBC/PINAntena: Da
Intel X550-TA2

Intel X550-TA2

Placa de retea Intel X550-TA2 Ethernet 10Gb PCIe 3.0Interfata: PCI ExpressViteza de transfer: 10GBe MB/sPorturi: 2 x RJ45Chipset: Intel® Ethernet Controller X550
Unitek Gigabit Y-3465 USB 3.1 Tip C

Unitek Gigabit Y-3465 USB 3.1 Tip C

Cod produs: Y-3465 Interfata: USBViteza de transfer: 10/100/1000 MbpsConectori: 1x RJ-45Wake-on-LAN: Da

1024.css [0px to 1024px]