FILTRE
  • Producator
    Ctc union technologies 24
  • Categorie
    Hardware 24
  • Pret

  • Cautari similare
    Sugestiile mele



Rezultate (24)

Pret produs
Ctc Union Technologies Cartela 4 media convertoare FRM401-10/100S/SC15F

Ctc Union Technologies Cartela 4 media convertoare FRM401-10/100S/SC15F

Cartela 4 media convertoare singlemode, SC 15Km, LLF, managed Cartela 4 media convertoare singlemode, SC 15Km, LLF, managedFRM401-10/100S/SC15F FRM401-10/100S/SC15F
Ctc Union Technologies Sursa de alimentare AC 220V pentru sasiu FRM301

Ctc Union Technologies Sursa de alimentare AC 220V pentru sasiu FRM301

Sursa de alimentare AC 220V pentru sasiu FRM301(90~264VAC) IEC conector Sursa de alimentare AC 220V pentru sasiu FRM301(90~264VAC) IEC conectorFRM301-AC FRM301-AC
Ctc Union Technologies Patch cord FO SM FC/FC duplex 2m (FCP/FCP-SD9-2M)

Ctc Union Technologies Patch cord FO SM FC/FC duplex 2m (FCP/FCP-SD9-2M)

CTC Union Patch cord FO SM FC/FC duplex 2m, CTC UNION FCP/FCP-SD9-2M
Ctc Union Technologies X21 female pentru G703-FE1A 1m (CAB-DB25DB15F-X21)

Ctc Union Technologies X21 female pentru G703-FE1A 1m (CAB-DB25DB15F-X21)

CTC Union Cablu X21 female pentru G703-FE1A, CTC Union CAB-DB25DB15F-X21
Ctc Union Technologies X21 male pentru G703-FE1A (CAB-DB25DB15M-X21)

Ctc Union Technologies X21 male pentru G703-FE1A (CAB-DB25DB15M-X21)

CTC Union Cablu X21 male pentru G703-FE1A, CTC Union CAB-DB25DB15M-X21
Ctc Union Technologies V35 DB34 male to male (GC-V35M/V35M)

Ctc Union Technologies V35 DB34 male to male (GC-V35M/V35M)

CTC Union Adaptor V35 DB34 male to male, CTC Union GC-V35M/V35M
Ctc Union Technologies V35 male pentru G703-FE1A (CAB-DB25MB34M-V35)

Ctc Union Technologies V35 male pentru G703-FE1A (CAB-DB25MB34M-V35)

CTC Union Cablu V35 male pentru G703-FE1A, CTC Union CAB-DB25MB34M-V35
Ctc Union Technologies V35 male to male (CAB-V35M/V35M)

Ctc Union Technologies V35 male to male (CAB-V35M/V35M)

CTC Union Cablu adaptor V35 male to male, CTC Union CAB-V35M/V35M
Ctc Union Technologies V35 female pentru G703-FE1A (CAB-DB25MB34F-V35)

Ctc Union Technologies V35 female pentru G703-FE1A (CAB-DB25MB34F-V35)

CTC Union Cablu V35 female pentru G703-FE1A, CTC Union CAB-DB25MB34F-V35
Ctc Union Technologies V35 pentru ETU02 (CABETU02-V35)

Ctc Union Technologies V35 pentru ETU02 (CABETU02-V35)

CTC Union Cablu V35 pentru ETU02, CTC Union CABETU02-V35
Ctc Union Technologies Media convertor FIB2-V35/SC15AC

Ctc Union Technologies Media convertor FIB2-V35/SC15AC

Cod produs: FIB2-V35/SC15ACPorturi: RS232Altele: Teste loop back electric si optic<br>Compatibil cu FRM301-E1 FIB2-V35/SC15AC
Ctc Union Technologies Media convertor FIB1-V35/SC20A

Ctc Union Technologies Media convertor FIB1-V35/SC20A

Cod produs: FIB1-V35/SC20APorturi: RS232Altele: Compatibil cu FRM301-E1<br>Teste loop back electric si optic FIB1-V35/SC20A
Ctc Union Technologies Media convertor FMC-10/100W/SC20A

Ctc Union Technologies Media convertor FMC-10/100W/SC20A

Cod produs: FMC-10/100W/SC20APorturi: RJ45Dimensiuni: 108 x 47 x 23 mmAltele: Alimentare incorporata 220V<br>Supports 802.3af Power over Ethernet (only FMC-10/100P) Greutate: 120 g FMC-10/100W/SC20A
Ctc Union Technologies Media convertor FIB1-V35/SC20B

Ctc Union Technologies Media convertor FIB1-V35/SC20B

Cod produs: FIB1-V35/SC20BPorturi: RS232Altele: Compatibil cu FRM301-E1<br>Teste loop back electric si optic FIB1-V35/SC20B
Ctc Union Technologies Media convertor FIB1-10/100S/SC50F

Ctc Union Technologies Media convertor FIB1-10/100S/SC50F

Cod produs: FIB1-10/100S/SC50FPorturi: RJ45Dimensiuni: 123 x 86 x 20 mmGreutate: 340 g FIB1-10/100S/SC50F
Ctc Union Technologies Media convertor FIB1-10/100S/ST15F

Ctc Union Technologies Media convertor FIB1-10/100S/ST15F

Cod produs: FIB1-10/100S/ST15FConvertor Fast Eth la f.o. singlemode, 15Km, conector ST dual, full featured management, LLF, se poate instala in rack FRM301 pentru concentrare de 16 media convertoare cu alimentare redundanta si SNMP FIB1-10/100S/ST15F
Ctc Union Technologies Splitter ADSL (ALS-12)

Ctc Union Technologies Splitter ADSL (ALS-12)

Cod produs: ALS-12Tip accesoriu: Priza telefon ALS-12
Ctc Union Technologies Media convertor FMC-10/100W/SC20B

Ctc Union Technologies Media convertor FMC-10/100W/SC20B

Cod produs: FMC-10/100W/SC20BPorturi: RJ45 Dimensiuni: 108 x 47 x 23 mmGreutate: 120 gAltele: Suport 802.3af Power over Ethernet<br>Suport IEEE 802.1q Tag VLAN<br>Alimentare incorporata 220V FMC-10/100W/SC20B
Ctc Union Technologies miniGBIC singlemode SFS-7020-WB

Ctc Union Technologies miniGBIC singlemode SFS-7020-WB

*CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseLX BiDi WDM B, 20Km, LC Cod producator: SFS-7020-WB SFS-7020-WB
Ctc Union Technologies miniGBIC singlemode SFS-7020-WA

Ctc Union Technologies miniGBIC singlemode SFS-7020-WA

*CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseLX BiDi WDM A, 20Km, LC Cod producator: SFS-7020-WA SFS-7020-WA

1024.css [0px to 1024px]