FILTRE
  • Producator
    Ctc union technologies 26
  • Categorie
    Hardware 26
  • Pret

  • Cautari similare
    Sugestiile mele



Rezultate (26)

Pret produs
Ctc Union Technologies miniGBIC singlemode SFS-7080-Z55

Ctc Union Technologies miniGBIC singlemode SFS-7080-Z55

*CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseZX, max.80Km, 1550nm, LC *CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseZX, max.80Km, 1550nm, LCSFS-7080-Z55 SFS-7080-Z55
Ctc Union Technologies Covertor Fast Ethernet EoE1-AC

Ctc Union Technologies Covertor Fast Ethernet EoE1-AC

*CTCUnion Convertor Fast Ethernet la E1 nefractional, alimentare 220V, rack19inch/2, 1U *CTCUnion Convertor Fast Ethernet la E1 nefractional, alimentare 220V, rack19inch/2, 1UEoE1-AC EoE1-AC
Ctc Union Technologies Sursa de alimentare AC 220V pentru sasiu FRM301

Ctc Union Technologies Sursa de alimentare AC 220V pentru sasiu FRM301

Sursa de alimentare AC 220V pentru sasiu FRM301(90~264VAC) IEC conector Sursa de alimentare AC 220V pentru sasiu FRM301(90~264VAC) IEC conectorFRM301-AC FRM301-AC
Ctc Union Technologies Cartela 4 media convertoare FRM401-10/100S/SC15F

Ctc Union Technologies Cartela 4 media convertoare FRM401-10/100S/SC15F

Cartela 4 media convertoare singlemode, SC 15Km, LLF, managed Cartela 4 media convertoare singlemode, SC 15Km, LLF, managedFRM401-10/100S/SC15F FRM401-10/100S/SC15F
Ctc Union Technologies Sasiu FRM401 pentru fibra optica FRM401-CH

Ctc Union Technologies Sasiu FRM401 pentru fibra optica FRM401-CH

Sasiu FRM401 pentru fibra optica, accepta 12 carduri de tip FRM401 a cate 4 media convertoare (capacitate max. 48 de convertoare), suport pentru modul optional de management prin SNMP, suport alimentare redundanta AC sau DC Sasiu FRM401 pentru fibra optica, accepta 12 carduri de tip FRM401 a cate 4 media convertoare (capacitate max. 48 de convertoare), suport pentru modul optional de management pr
Ctc Union Technologies FRM220-10/100I-SC20A

Ctc Union Technologies FRM220-10/100I-SC20A

Support: 10/100^^Alte specificatii: Cartela mediaconvertor singlemode", WDM tip A", 20Km (TX:1310nm", RX:1550nm)Convertor 10/100Base-TX to 100Base-FXFunctioneaza in mudurile Auto-Negotiation sau forced modeAuto MDI/MDIXTrimite pachete 2046 bytes (max.) in modul comutareTrimite pachete 9K jumbo in modul conversieConform IEEE 802
Ctc Union Technologies FRM220-10/100i-2E-SC20A

Ctc Union Technologies FRM220-10/100i-2E-SC20A

Support: 10/100^^Alte specificatii: Slide in converter 20 km 2-port 10/100Base-TX to 100Base-FX",WDMA In-band managementDual Converter 10/100Base-TX to 100Base-FXAuto-Negotiation or forced modeAuto MDI/MDIXForward 2046 bytes (max.) packets in switch modeForward 9K jumbo packets in converter modeSupports Q in Q do
Ctc Union Technologies FRM220-10/100i-2E-SC20B

Ctc Union Technologies FRM220-10/100i-2E-SC20B

Support: 10/100^^Alte specificatii: Media converter Card 20 km 2-port 10/100Base-TX to 100Base-FX",WDMB In-band managementual Converter 10/100Base-TX to 100Base-FXAuto-Negotiation or forced modeAuto MDI/MDIXForward 2046 bytes (max.) packets in switch modeForward 9K jumbo packets in converter modeSupports Q in Q d
Ctc Union Technologies Media convertor FIB2-V35/SC15AC

Ctc Union Technologies Media convertor FIB2-V35/SC15AC

Cod produs: FIB2-V35/SC15ACPorturi: RS232Altele: Teste loop back electric si optic<br>Compatibil cu FRM301-E1 FIB2-V35/SC15AC
Ctc Union Technologies Media convertor FIB1-V35/SC20A

Ctc Union Technologies Media convertor FIB1-V35/SC20A

Cod produs: FIB1-V35/SC20APorturi: RS232Altele: Compatibil cu FRM301-E1<br>Teste loop back electric si optic FIB1-V35/SC20A
Ctc Union Technologies Media convertor FMC-10/100W/SC20A

Ctc Union Technologies Media convertor FMC-10/100W/SC20A

Cod produs: FMC-10/100W/SC20APorturi: RJ45Dimensiuni: 108 x 47 x 23 mmAltele: Alimentare incorporata 220V<br>Supports 802.3af Power over Ethernet (only FMC-10/100P) Greutate: 120 g FMC-10/100W/SC20A
Ctc Union Technologies Media convertor FIB1-V35/SC20B

Ctc Union Technologies Media convertor FIB1-V35/SC20B

Cod produs: FIB1-V35/SC20BPorturi: RS232Altele: Compatibil cu FRM301-E1<br>Teste loop back electric si optic FIB1-V35/SC20B
Ctc Union Technologies Media convertor FIB1-10/100S/SC50F

Ctc Union Technologies Media convertor FIB1-10/100S/SC50F

Cod produs: FIB1-10/100S/SC50FPorturi: RJ45Dimensiuni: 123 x 86 x 20 mmGreutate: 340 g FIB1-10/100S/SC50F
Ctc Union Technologies Media convertor FIB1-10/100S/ST15F

Ctc Union Technologies Media convertor FIB1-10/100S/ST15F

Cod produs: FIB1-10/100S/ST15FConvertor Fast Eth la f.o. singlemode, 15Km, conector ST dual, full featured management, LLF, se poate instala in rack FRM301 pentru concentrare de 16 media convertoare cu alimentare redundanta si SNMP FIB1-10/100S/ST15F
Ctc Union Technologies Patch cord FO SM FC/FC duplex 2m (FCP/FCP-SD9-2M)

Ctc Union Technologies Patch cord FO SM FC/FC duplex 2m (FCP/FCP-SD9-2M)

CTC Union Patch cord FO SM FC/FC duplex 2m, CTC UNION FCP/FCP-SD9-2M
Ctc Union Technologies X21 female pentru G703-FE1A 1m (CAB-DB25DB15F-X21)

Ctc Union Technologies X21 female pentru G703-FE1A 1m (CAB-DB25DB15F-X21)

CTC Union Cablu X21 female pentru G703-FE1A, CTC Union CAB-DB25DB15F-X21
Ctc Union Technologies X21 male pentru G703-FE1A (CAB-DB25DB15M-X21)

Ctc Union Technologies X21 male pentru G703-FE1A (CAB-DB25DB15M-X21)

CTC Union Cablu X21 male pentru G703-FE1A, CTC Union CAB-DB25DB15M-X21
Ctc Union Technologies V35 DB34 male to male (GC-V35M/V35M)

Ctc Union Technologies V35 DB34 male to male (GC-V35M/V35M)

CTC Union Adaptor V35 DB34 male to male, CTC Union GC-V35M/V35M
Ctc Union Technologies V35 male pentru G703-FE1A (CAB-DB25MB34M-V35)

Ctc Union Technologies V35 male pentru G703-FE1A (CAB-DB25MB34M-V35)

CTC Union Cablu V35 male pentru G703-FE1A, CTC Union CAB-DB25MB34M-V35
Ctc Union Technologies V35 male to male (CAB-V35M/V35M)

Ctc Union Technologies V35 male to male (CAB-V35M/V35M)

CTC Union Cablu adaptor V35 male to male, CTC Union CAB-V35M/V35M

1024.css [0px to 1024px]