MikroTik Transceiver S-31DLC20D SFP LX-LC SM 1.25G

de la 122.07 lei (3 magazine)
Dual LC , 1.25G , 1310nm , Compatibilitate: RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1036-12G-4S si cu dispozitive nonMikrotikTip fibra: SingleMode , 20KM - mt s-31dlc20d ...

Descriere


MikroTik Transceiver S-31DLC20D SFP LX-LC SM 1.25G

Dual LC , 1.25G , 1310nm , Compatibilitate: RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1036-12G-4S si cu dispozitive nonMikrotikTip fibra: SingleMode , 20KM - mt s-31dlc20d

Review-uri


In acest moment nu exista nici un comentariu...
Price.ro nu este magazin online si nu vinde in mod direct. Puteti achizitiona produsul MikroTik Transceiver S-31DLC20D SFP LX-LC SM 1.25G de la oricare magazin afisat in lista de preturi. Preturile, specificatiile si imaginea pentru MikroTik Transceiver S-31DLC20D SFP LX-LC SM 1.25G sunt furnizate de catre magazinele din lista. Preturile contin TVA.