Altele (2533)

Rank
Producator
Model
Evolutie pret
Pret produs
Ubiquiti Acess Point Wireless NanoStation M2 AirMax, 2.4GHz 11dBi

Ubiquiti Acess Point Wireless NanoStation M2 AirMax, 2.4GHz 11dBi

Access Point , 2 x RJ45 Fast Ethernet , Nu , Fara USB , 10/100 Mbps , 2.4GHz , 11 dBi , Procesor: Atheros MIPS 24KC, 400 MHzMemorie: 32 MB SDRAM, 8 MB FlashPolarizare: Dual Linear , Temperaturi operare: -30 - 75° CUmiditate: 5 - 95% Condensare , 294
Ubiquiti UniFi Controller Hybrid Cloud UC-CK

Ubiquiti UniFi Controller Hybrid Cloud UC-CK

Cod produs: UC-CK Tip: ControlerConector 1: RJ-45Culoare: AlbCompatibilitate: UniFi PoE switchDimensiuni: 121.9 x 43.4 x 21.7 mm
D-Link DEM-311GT

D-Link DEM-311GT

D-Link DEM-311GT Mini GBIC Transceiver 1000BaseSX (LC-Duplex), max. 550m
D-Link DEM-310GT

D-Link DEM-310GT

D-Link DEM-310GT Mini GBIC Transceiver 1000BaseLX (LC-Duplex), max. 10km
Gembird tester NCT-1

Gembird tester NCT-1

Categorie altele Tip accesorii Tester cablu retea Descriere testeaza UTP, FTP si coaxial
Gembird NCT-2

Gembird NCT-2

NCT-2 Cable tester for UTP, STP, USB cables Features Tests cables quickly and easilyFor UTP, STP, USB cablesSpecifications Tests: USB (A/A), USB (A/B), 100Base-
APC NetShelter SX 42U AR3150

APC NetShelter SX 42U AR3150

NetShelter SX 42U 750mm Wide x 1070mm Deep Enclosure Cod producator: AR3150
APC NetShelter SX 42U AR3100

APC NetShelter SX 42U AR3100

NetShelter SX 42U 600mm Wide x 1070mm Deep Enclosure Cod producator: AR3100
Gembird Cablu UTP PP12-3M/B blue

Gembird Cablu UTP PP12-3M/B blue

Cod produs: PP12-3M/B Conectori: RJ-45
Gembird Cablu UTP PP12-5M/B blue

Gembird Cablu UTP PP12-5M/B blue

Cod produs: PP12-5M/B Conectori: RJ-45
Gembird Rola cablu UTP 305m UPC-5004E-SOL

Gembird Rola cablu UTP 305m UPC-5004E-SOL

Cod produs: UPC-5004E-SOL Caracteristici: Cat. 5E,Material: AWG24 solid CCA,Lungime: 305m
Gembird Rola cablu UTP 305m UPC-5004E-SO

Gembird Rola cablu UTP 305m UPC-5004E-SO

Cablu UTP GEMBIRD, cat 5E, CUPRU, rola 305m
Gembird Rola cablu UTP 100m UPC-5004E-SO/100C

Gembird Rola cablu UTP 100m UPC-5004E-SO/100C

Categorie - altele Tip accesorii - cablu UTP UPC-5004E-SO/100C
Intellinet Cat5e UTP Network Cable, Bulk, SOHO (362320)

Intellinet Cat5e UTP Network Cable, Bulk, SOHO (362320)

Cablu UTP Intellinet Cat 5E rola 305m Gri - Cablu , 305m , Categoria 5E , Culoare: Gri , Cablu UTP
Intellinet Network Cable, Cat6, UTP (342575)

Intellinet Network Cable, Cat6, UTP (342575)

Cablu UTP Intellinet Patchcord UTP Cat.6 1m albastru - Cablu mufat , 1m , EIA/TIA Approved , PVC cable jacket for flexibility and durability , RJ-45 Connectors , Snag-free boots protect RJ45 connectors , UTP , Gold-plated contacts for best connection
Intellinet Cat5e Patch Panel 513555

Intellinet Cat5e Patch Panel 513555

Patch panel neecranat Intellinet UTP 24 Porturi Cat5E Negru - Patch Panel , 482 mm (W) x 43 mm (H) x 48 mm , Cat5e Patch Panel , Certifications : , Horizontal distance between left and right mounting holes: 465 mm (18.3 in.) , IEEE 802.3 (10Base-T Et
Intellinet Cat6 Patch Panel (520959)

Intellinet Cat6 Patch Panel (520959)

Patch panel Intellinet UTP 24 Porturi Cat6 Negru - Patch Panel , 482 mm (W) x 43 mm (H) x 48 mm (D) , Cat6 Patch Panel , Certifications: , Horizontal distance between left and right mounting holes: 465 mm (18.3 in.) , IEEE 802.3 (10Base-T Ethernet) ,
LogiLink CPV0020 Cablu retea UTP cat. 5e 305m

LogiLink CPV0020 Cablu retea UTP cat. 5e 305m

Cod produs: CPV0020 Tip: CabluPatch/Rola: RolaCategorie cablu: 5eEcranare/Protectie: UTP
LogiLink CPV003 Cablu retea FTP cat. 5e 305m

LogiLink CPV003 Cablu retea FTP cat. 5e 305m

Cod produs: CPV003 Tip: CabluPatch/Rola: RolaCategorie cablu: 5eEcranare/Protectie: UTP

1024.css [0px to 1024px]