Altele

Filtreaza
aplica filtre
Ordoneaza dupa
Rank
867 produse in Altele
Rank
Producator
Model
Pret produs
Ubiquiti UniFi Controller Hybrid Cloud UC-CK

Ubiquiti UniFi Controller Hybrid Cloud UC-CK

Cod produs: UC-CK Tip: ControlerConector 1: RJ-45Culoare: AlbCompatibilitate: UniFi PoE switchDimensiuni: 121.9 x 43.4 x 21.7 mm UC-CK
D-Link DEM-310GT

D-Link DEM-310GT

D-Link DEM-310GT Mini GBIC Transceiver 1000BaseLX (LC-Duplex), max. 10km
iTec U3HUBMETAL7

iTec U3HUBMETAL7

Interfata sistemUSB 3.0 Numar porturi7 Tip Port USB3.0 CuloareArgintiu Dimensiuni86 x 86 x 14 mm Greutate96 g U3HUBMETAL7
LogiLink 19

LogiLink 19" Fixed Shelf d=525 mm, Black SF1F65B

19" Fixed Shelf d=525 mm, Black   Weight: 1.9kg 19" Fixed shelf 1 U, 465 x 525 mm Material: 1.0 mm steel Maximum static load: 50 kg Finish: Electrostatic powder paint Fixing material included Color: RAL 9005 Black Order Id: S
Gembird Cat. 5E LAN coupler, white color NCA-LC5E-001

Gembird Cat. 5E LAN coupler, white color NCA-LC5E-001

8P8C LAN coupler RJ-45F to RJ-45F connectors Category 5E compatible  
Synology NAS RKS1317 Rail Kit

Synology NAS RKS1317 Rail Kit

RKS1317 Detalii tehnice Specificatii produs Tip accesoriu Rail Kit RKS1317
D-Link DEM-311GT

D-Link DEM-311GT

D-Link DEM-311GT Mini GBIC Transceiver 1000BaseSX (LC-Duplex), max. 550m
Gembird tester NCT-1

Gembird tester NCT-1

Categorie altele Tip accesorii Tester cablu retea Descriere testeaza UTP, FTP si coaxial
Gembird NCT-2

Gembird NCT-2

NCT-2 Cable tester for UTP, STP, USB cables Features Tests cables quickly and easilyFor UTP, STP, USB cablesSpecifications Tests: USB (A/A), USB (A/B), 100Base-TX, 1000Base-TX, Token Ring, EIA/TIA568A/568B and RJ11/TJ12 modular cablesPackage Contents Multi-Modular cable tester
APC NetShelter SX 42U AR3100

APC NetShelter SX 42U AR3100

NetShelter SX 42U 600mm Wide x 1070mm Deep Enclosure Cod producator: AR3100 AR3100
Gembird RJ45> RJ45, Cat.6, White NCA-LC6-01

Gembird RJ45> RJ45, Cat.6, White NCA-LC6-01

Tip Adaptor reteaConector 1 1x RJ-45Conector 2 1x RJ45Culoare Alb NCA-LC6-01
Gembird LC-8P8C-001/100

Gembird LC-8P8C-001/100

Mufa modulara Gembird 8P8C, Cat.5e, 30U, 100buc - LC-8P8C-001/100
Gembird LC-PTF-01/100

Gembird LC-PTF-01/100

Mufa modulara Gembird, 8P8C, FTP, 100buc - LC-PTF-01/100
Orico MH4U

Orico MH4U

Caracteristici Interfata sistem USB Numar porturi
SSK SHUC510

SSK SHUC510

Caracteristici Interfata sistem USB tip C Numar porturi
Gembird NCA-SP-02

Gembird NCA-SP-02

Adaptor retea Gembird, 2x RJ45 female - 1x RJ45 male, FTP, 0.15m -   Tip Adaptor reteaConector 1 2x RJ-45 femaleConector 2 1x RJ45 maleDimensiuni 200 x 68 x 25 mmGreutate 39 g NCA-SP-02
Gembird PP6-30M

Gembird PP6-30M

Tip FTPCategorie cablu CAT6Conector 1 1 x RJ45Conector 2 1 x RJ45Lungime 30 mCuloare Gri PP6-30M
Gembird PLUG3UP6/100

Gembird PLUG3UP6/100

Conector Gembird, RJ-45, neecranate, 100buc - PLUG3UP6/100
Gembird Mansoane, 100buc, Grey BT5GY/100

Gembird Mansoane, 100buc, Grey BT5GY/100

Mansoane, 100buc, Grey RJ45  BT5GY/100
Gembird LC-8P8C-002/100

Gembird LC-8P8C-002/100

LC-8P8C-002/100 Mufa modulara 8P8C pentru cablu solid CAT6 LAN LC-8P8C-002   Conector modular 8P8C, placat cu aur 30u”

Produse noi