Wireless

4 produse in Wireless
Rank
Producator
Model
Evolutie pret
Pret produs
ExtraLink PoE Injector ex.1957, 1port

ExtraLink PoE Injector ex.1957, 1port

PoE Injector ExtraLink ex.1957, 1port - ex.1957
ExtraLink PoE Injector ex.1964, 1 Port

ExtraLink PoE Injector ex.1964, 1 Port

PoE Injector ExtraLink ex.1964, 1 Port - ex.1964
ExtraLink RUT240

ExtraLink RUT240

RUT240 este un router 4G LTE industrial compact, pentru aplicatii profesionale. Routerul ofera o inalta performanta pentru aplicatii de comunicatie critice. Echipat cu soclu pentru SIM cu acces extern si LED-uri pentru indicarea starii si puterii semnalului, asigura un management usor al retelei. Conectorii pentru antene externe fac posibila atasarea antenelor dorite si gasirea
ExtraLink Modul 15104 SFP+ 10G

ExtraLink Modul 15104 SFP+ 10G

ExtraLink 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR (J9150D) EX.15104     Specificatii produs

1024.css [0px to 1024px]