Ubiquiti UF-SM-10G 2 bucati

Ubiquiti UF-SM-10G 2 bucati
imagine exemplificativa
Modul SFP+ Ubiquiti UF-SM-10G, Pachet 2 bucatiTip: Modul SFPTip conectori: SFP+Conectori: 2 x LCRata de transfer: 10 Gbps SFP+Alte: Single-Mode Fiber,TX Wavelength: 1310 nm,RX Wavelength: 1310 nm,Distanta: 10 km,Pachet 2 bucati ...

Evolutie pret
Magazine (17) raporteaza eroare
Pret produs
Magazin
Price.ro nu este magazin online si nu vinde in mod direct. Puteti achizitiona produsul Ubiquiti UF-SM-10G 2 bucati de la oricare magazin afisat in lista de preturi. Mai multe specificatii si imagine detaliata pentru Ubiquiti UF-SM-10G 2 bucati puteti gasi in pagina Detalii produs. Preturile, specificatiile si imaginea pentru Ubiquiti UF-SM-10G 2 bucati sunt furnizate de catre magazinele din lista. Preturile contin TVA.
Alti utilizatori au mai cautat
GoPRO HERO7 Black

GoPRO HERO7 Black

De la
1,599.90 lei
Produse asemanatoare

1024.css [0px to 1024px]