StarTech.com SFP10GLRST

de la 1 789.99 lei (6 magazine)
StarTech.com SFP10GLRST module de emisie-recepție pentru rețele Fibră optică 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm ...

Descriere


StarTech.com SFP10GLRST

StarTech.com SFP10GLRST module de emisie-recepție pentru rețele Fibră optică 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm

Review-uri


In acest moment nu exista nici un comentariu...
Price.ro nu este magazin online si nu vinde in mod direct. Puteti achizitiona produsul StarTech.com SFP10GLRST de la oricare magazin afisat in lista de preturi. Preturile, specificatiile si imaginea pentru StarTech.com SFP10GLRST sunt furnizate de catre magazinele din lista. Preturile contin TVA.