StarTech.com SFP100BFXST

de la 242.58 lei (3 magazine)
StarTech.com SFP100BFXST module de emisie-recepție pentru rețele Fibră optică 155 Mbit/s SFP 1310 nm ...

Descriere


StarTech.com SFP100BFXST

StarTech.com SFP100BFXST module de emisie-recepție pentru rețele Fibră optică 155 Mbit/s SFP 1310 nm

Review-uri


In acest moment nu exista nici un comentariu...
Price.ro nu este magazin online si nu vinde in mod direct. Puteti achizitiona produsul StarTech.com SFP100BFXST de la oricare magazin afisat in lista de preturi. Preturile, specificatiile si imaginea pentru StarTech.com SFP100BFXST sunt furnizate de catre magazinele din lista. Preturile contin TVA.