StarTech.com SFP-10G-ER-ST

de la 5 606.69 lei (3 magazine)
CARACTERISTICI GENERALE Tip Transceiver Interfata SFP+ Conectori LC Putere consumata < 1.6W Viteza de transfer 10 Gbps Rata transfer 10.00 Gbps Distanta semnal 40 km Lungime de unda 1550nm Standarde IEEE 802.3ae 10GBASE-ER Caracterisitici Single Mode Full-Duplex Dimensiuni 58.4 x 13.7 x 13.9 mm Greutate 24 g Culoare Argintiu Altele Digital Diagnostic Monitoring ...

Descriere


StarTech.com SFP-10G-ER-ST

CARACTERISTICI GENERALE
Tip Transceiver
Interfata SFP+
Conectori LC
Putere consumata < 1.6W
Viteza de transfer 10 Gbps
Rata transfer 10.00 Gbps
Distanta semnal 40 km
Lungime de unda 1550nm
Standarde IEEE 802.3ae 10GBASE-ER
Caracterisitici Single Mode
Full-Duplex
Dimensiuni 58.4 x 13.7 x 13.9 mm
Greutate 24 g
Culoare Argintiu
Altele Digital Diagnostic Monitoring

Review-uri


In acest moment nu exista nici un comentariu...
Price.ro nu este magazin online si nu vinde in mod direct. Puteti achizitiona produsul StarTech.com SFP-10G-ER-ST de la oricare magazin afisat in lista de preturi. Preturile, specificatiile si imaginea pentru StarTech.com SFP-10G-ER-ST sunt furnizate de catre magazinele din lista. Preturile contin TVA.