StarTech.com Gigabit Fiber 1000Base-LX SFP Transceiver Module JD119BST

de la 302.02 lei
(4 magazine)
  Compatible Brand HP   Industry Standards IEEE 802.3z 1000BASE-LX   Compatible Networks 1000 Mbps (1 Gbps)   DDM Yes   Fiber Operating Mode Full-Duplex   Fiber Type Single Mode   Max Transfer Distance 10 km (6.2 mi)   Maximum Data Transfer Rate 1.25 Gbps   MTBF 3,092,408 hours   Wavelength 1310nm   Local Unit Connectors 1 - Fiber Optic LC Duplex Female ...

Descriere


StarTech.com Gigabit Fiber 1000Base-LX SFP Transceiver Module JD119BST


  Compatible Brand HP
  Industry Standards IEEE 802.3z 1000BASE-LX
  Compatible Networks 1000 Mbps (1 Gbps)
  DDM Yes
  Fiber Operating Mode Full-Duplex
  Fiber Type Single Mode
  Max Transfer Distance 10 km (6.2 mi)
  Maximum Data Transfer Rate 1.25 Gbps
  MTBF 3,092,408 hours
  Wavelength 1310nm
  Local Unit Connectors 1 - Fiber Optic LC Duplex Female
  System and Cable Requirements MSA or HP compliant SFP port
    For use in Gigabit fiber networking equipment and media converters
  Humidity 5~95% RH
  Operating Temperature 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
  Storage Temperature -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
  Color Silver
  Enclosure Type Aluminum
  Product Height 0.5 in [12.5 mm]
  Product Length 2.2 in [56.6 mm]
  Product Weight 0.6 oz [16 g]
  Product Width 0.5 in [13.7 mm]
  Shipping (Package) Weight 3.4 oz [95 g]
  Included in Package 1 - SFP transceiver
 

Review-uri


In acest moment nu exista nici un comentariu...
Price.ro nu este magazin online si nu vinde in mod direct. Puteti achizitiona produsul StarTech.com Gigabit Fiber 1000Base-LX SFP Transceiver Module JD119BST de la oricare magazin afisat in lista de preturi. Preturile, specificatiile si imaginea pentru StarTech.com Gigabit Fiber 1000Base-LX SFP Transceiver Module JD119BST sunt furnizate de catre magazinele din lista. Preturile contin TVA.