Intellinet 303898

Intellinet 303898
imagine exemplificativa

Evolutie pret
44.40 LEI
1 magazin

Lista de preturi

Pret produs
Magazin

Descriere - Intellinet 303898


Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 3m 50/125 OM3 multimode Specificatii tehnice: Tip cablu optic: Patch cable ,Tip transfer: Multimode ,Conectori: SC-SC ,Lungime cablu: 3 m,Caracteristici speciale: Duplex ,Altele: 50/125 OM3 

Review-uri




Scrie un comentariu
In acest moment nu exista nici un comentariu..

Produse asemanatoare

Price.ro nu este magazin online si nu vinde in mod direct. Puteti achizitiona produsul Intellinet 303898 de la oricare magazin afisat in lista de preturi. Mai multe specificatii si imagine detaliata pentru Intellinet 303898 puteti gasi in pagina Detalii produs. Preturile, specificatiile si imaginea pentru Intellinet 303898 sunt furnizate de catre magazinele din lista. Preturile contin TVA.

1024.css [0px to 1024px]