ExtraLink Modul optic YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC (Single-Mode) 1310nm 10km

de la 76.04 lei (2 magazine)
Cod produs (Part number) original ex.2237 Nume produs ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC (Single-Mode) 1310nm 10km Producator ExtraLink Clasa produsului Accesorii switch   Cod produs (Part number) original ex.2237 Nume produs ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC (Single-Mode) 1310nm 10km Producator ExtraLink Clasa produsului Accesorii switch ...

Descriere


ExtraLink Modul optic YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC (Single-Mode) 1310nm 10km

Cod produs (Part number) original ex.2237
Nume produs ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC (Single-Mode) 1310nm 10km
Producator ExtraLink
Clasa produsului Accesorii switch

 

Cod produs (Part number) original ex.2237
Nume produs ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC (Single-Mode) 1310nm 10km
Producator ExtraLink
Clasa produsului Accesorii switch

Review-uri


In acest moment nu exista nici un comentariu...
Price.ro nu este magazin online si nu vinde in mod direct. Puteti achizitiona produsul ExtraLink Modul optic YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC (Single-Mode) 1310nm 10km de la oricare magazin afisat in lista de preturi. Preturile, specificatiile si imaginea pentru ExtraLink Modul optic YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC (Single-Mode) 1310nm 10km sunt furnizate de catre magazinele din lista. Preturile contin TVA.