D-Link DGS-1026MP

General Number of Ports 24 x 10/100/1000 Mbps ports 2 x 10/100/1000BASE-T/SFP combo ports Standards IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet IEEE 802.3z IEEE 802.3x Flow Control IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE) Switching Capacity 52 Gbps switching fabric 64 Byte Max. Forwarding Rate 38.69 Mpps Media Interface Exchange Auto MDI/MDI-X    Transmission Method ...
Ne pare rau, acest produs nu mai face parte din oferta curenta a niciunui magazin.

Descriere


D-Link DGS-1026MP

General

Number of Ports

  • 24 x 10/100/1000 Mbps ports
  • 2 x 10/100/1000BASE-T/SFP combo ports

Standards

  • IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet
  • IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet
  • IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet
  • IEEE 802.3z
  • IEEE 802.3x Flow Control
  • IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE)

Switching Capacity

  • 52 Gbps switching fabric

64 Byte Max. Forwarding Rate

  • 38.69 Mpps

Media Interface Exchange

  • Auto MDI/MDI-X   

Transmission Method

  • Store-and-forward

MAC Address Table

  • 8K (8192) entries per device   

Packet Buffer Memory

  • 512 KB per device

PoE Standards

  • IEEE 802.3at
  • IEEE 802.3af

PoE Ports

  • Ports 1 to 24        

PoE Budget

  • 370 W        
  • Up to 30 W per port

Diagnostic LEDs

Per Unit

  • Power
  • PoE Power Budget

Per Port

  • Activity/Link
  • Speed

Per PoE Port

  • Power Fail
  • Power OK

Physical

Fan

  • 2 x Smart fans     

Dimensions

  • 440 x 250.4 x 44 mm (17.32 x 9.86 x 1.73 inch) 

Weight

  • 3.1 kg (6.83 lbs)  

Power Input

  • AC Input: 100 to 240 V AC, 50/60 Hz

Power Consumption

  • Maximum:
    • 444.1 W (PoE on)
    • 82.1 W (PoE off)
    • Standby:
      • 240 V: 18.25 W

Temperature

  • Operating: 0 to 50 ˚C (32 to 122 ˚F)
  • Storage: -40 to 70 ˚C (-40 to 158 ˚F)

Humidity

  • Operating: 10% to 90% RH, non-condensing       
  • Storage: 5% to 90% RH, non-condensing

MTBF

  • 205,975 hours     

Heat Dissipation

  • 1,515 BTU/h        

EMI

  • FCC Class A
  • CE
  • CCC
  • RoHS
  • VCCI
  • BSMI
  • RCM

Safety

  • UL/CSA 60950-1
  • EN 60950-1
  •  IEC 60950-1

Optional SFP Transceivers

  • DEM-310GT - 1000BASE-LX, Single-mode, 10 km
  • DEM-311GT - 1000BASE-SX, Multi-mode, 550 m  
  • DEM-312GT2 - 1000BASE-SX, Multi-mode, 2 km  
  • DEM-314GT - 1000BASE-LHX, Single-mode, 50 km       

Review-uri


In acest moment nu exista nici un comentariu...
Price.ro nu este magazin online si nu vinde in mod direct. Puteti achizitiona produsul D-Link DGS-1026MP de la oricare magazin afisat in lista de preturi. Preturile, specificatiile si imaginea pentru D-Link DGS-1026MP sunt furnizate de catre magazinele din lista. Preturile contin TVA.