Wireless Allied Telesis

21 produse in Wireless
Rank
Producator
Model
Evolutie pret
Pret produs
Allied Telesis AT-SPSX

Allied Telesis AT-SPSX

Categoria: accesorii reteaDescriere Dispozitiv ce permite extinderea functionalitatii retelei dumneavoastra pana la 550m.Modele compatibile Dispozitive de retea ce au port SFP
Allied Telesis AT-SPLX-10

Allied Telesis AT-SPLX-10

Categoria: accesorii reteaModele compatibile Dispozitive de retea ce au port GBICDescriere Dispozitiv ce permite extinderea functionalitatii retelei dumneavoastra pana la 10km
Allied Telesis AT-SPTX

Allied Telesis AT-SPTX

Categoria: accesorii reteaModele compatibile Dispozitive de retea ce au port SFPDescriere Dispozitiv ce permite extinderea functionalitatii retelei dumneavoastra pana la 100m.Altele hot-swappableGarantie: 12 luni
Allied Telesis AT-SPFX/15

Allied Telesis AT-SPFX/15

Categoria: accesorii reteaDescriere Modul de extensie fibra optica SFP (15km)Modele compatibile produse Allied ce au conector 100Mbps SFP uplink
Allied Telesis AT-SPFX/2

Allied Telesis AT-SPFX/2

Categoria: accesorii reteaModele compatibile produse Allied ce au conector 100Mbps SFP uplinkDescriere Modul de extensie fibra optica SFP (2km)
Allied Telesis AT-SPFXBD-LC-13

Allied Telesis AT-SPFXBD-LC-13

Alte specificatii: 100BaseFX", TX=1310nm", Single-mode BiDi fibre SFP;Producator: ALLIED TELESIS
Allied Telesis Media Convertor AT-MC102XL-60

Allied Telesis Media Convertor AT-MC102XL-60

AT-MC102XL-60 Detalii tehnice Specificatii produsTip accesoriuMedia convertorCaracteristiciAuto MDI/MDI-X Missing Link Link Test Half/Full-Duplex
Allied Telesis DMC1000

Allied Telesis DMC1000

Desktop Mini Media Converter, 1000TX to 1000SX LC ConnectorGarantie: 24Mc-standard: GigabitMc-type: Multi mode
Allied Telesis AT-QSFP1CU 1m QSFP+ QSFP+ InfiniBand cable

Allied Telesis AT-QSFP1CU 1m QSFP+ QSFP+ InfiniBand cable

Quad SFP+ (QSFP+) Direct attach cable, Twinax, 1m (0 to 70°C)
Allied Telesis AT-SP10TW1 1m Cat7 Black

Allied Telesis AT-SP10TW1 1m Cat7 Black

SFP+ Direct attach cable, Twinax, 1m (0 to 70°C)
Allied Telesis AT-SP10TW7 7m Cat7 Black

Allied Telesis AT-SP10TW7 7m Cat7 Black

SFP+ Direct attach cable, Twinax, 7m (0 to 70°C)
Allied Telesis AT-STACKXG-00

Allied Telesis AT-STACKXG-00

Expansion module with one StackXG/0.5-00 cable included
Allied Telesis AT-AR1050V-60

Allied Telesis AT-AR1050V-60

VPN Access Router - 1 x GE WAN ports and 4 x 10/100/1000 LAN ports. USB port for external memory
Allied Telesis AT-RKMT-J13

Allied Telesis AT-RKMT-J13

Rack Mount Brackets f/X230–18 GP
Allied Telesis AT-PWR150-50

Allied Telesis AT-PWR150-50

150W AC Hot Swappable Power Supply for AT-x930 series
Allied Telesis AT-RKMT-J05

Allied Telesis AT-RKMT-J05

Rack mount kit for x230-10GT/GS970M/10, 1U
Allied Telesis AT-AR4050S-50

Allied Telesis AT-AR4050S-50

AW+ Next Generation Firewall - 2 x GE WAN ports and 8 x 10/100/1000 LAN ports
Allied Telesis AT-SP10TW3 3m Cat7 Black

Allied Telesis AT-SP10TW3 3m Cat7 Black

SFP+ Direct attach cable, Twinax, 3m (0 to 70°C)
Allied Telesis AT-AR2050V-50

Allied Telesis AT-AR2050V-50

VPN Access Router - 1 x GE WAN ports and 4 x 10/100/1000 LAN ports. USB port for external memory or LTE/3G USB modem
Allied Telesis AT-x230-18GT

Allied Telesis AT-x230-18GT

Managed, 16 x 10/100/1000T RJ-45, 2 x SFP

1024.css [0px to 1024px]